ПОПУСТ!

100 ml средство за премачкување стакло на шофершајбната Хидрофобно средство

ден370

-62%

100% сосема нов и висококвалитетен
Инстант јасност: набавете го ова шише со спреј против магла што ќе ги одржува вашите огледала и бескрајните други типови површини без магла и подготвени за употреба! Компатибилен е со шофершајбната на автомобилот, очилата, наочарите и многу повеќе.
Безбедно и еколошки: Чувствувајте се добро знаејќи дека не сте изложени на никакви хемикалии или штетни состојки. Нашата целосно природна водена магла е лесна на површината и е совршено безбедна за вашите очи и кожа.
Мокра или сува апликација: испрскајте еднаш, тријте, исплакнете – и вашата површина ќе биде заштитена и ќе остане без магла.
Широк опсег: Откривме дека многу спрејови за одмаглување ќе работат оптимално на еден тип на површина, а на останатите слабо функционираат. Затоа работевме напорно за да дизајнираме поза што ефикасно ќе спречи замаглување на поларизирани, УВ, иридиум, фото-хроматски, поликарбонат, лексан и многу други материјали.
Заштитете го вашиот автомобил од гребење, направете го автомобилот посјаен како нов.
Заштитете го вашиот автомобил од стареење, атмосферски влијанија и ерозија, сончева светлина, кисел прав итн.
Зголемете ја мазноста на стаклената површина и чувајте го стаклото чисто.
Хидрофобниот ефект предизвикува водата да се збие и да се тркала од површината.
Лесен за ракување, прскање и бришење.

Содржина: 100 мл.

Како да се користи:

1. Исчистете ја чашата и исушете ја со крпа
2. Рамномерно испрскајте го средството за обложување на стаклото.
3. Избришете го средството за обложување рамномерно со крпа.

Забелешка:

Дозволете грешка од 0-1cm поради рачно мерење. Ве молиме погрижете се да не ви пречи пред да понудите.
Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на ставката. Ви благодарам!

Пакетот вклучува:

1x отстранувач на дожд


Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “100 ml средство за премачкување стакло на шофершајбната Хидрофобно средство”

Your email address will not be published.