ПОПУСТ!

20 минути бела насмевка

ден499

-44%
  • LED-светло за избелување на заби го подобрува процесот и ги расипува тешките дамки за побрзо избелување на забите. Се одликува со 16 моќни LED сијалици за посветла моќ на белење, до 8 нијанси побели за 20 минути. Помоќен од кој било друг комплет.
  • ГИ ОТСТРАНУВА тешкиe дамки– Формулата за професионална цврстина гарантира безбедност , без негативни несакани ефекти, безбедна за дополнителни случаи на чувствителност на забите, бидејќи е целосно без ризици, брза, едноставна и безболна.
  • БРЗИ РЕЗУЛТАТИ –  ги отстранува оние тешки дамки за насмевка помлад и поздрав. Безбедно за белење дома или додека вршите активности. започнете да забележувате резултати за само еден третман од 20 минути.

Комплет за белење заби за 20 мин. Бело насмевка е клинички докажано дека е безбеден, нежен и ефикасен

83% од луѓето во клиничка студија видоа драматично побели заби во само два третмани. 20минутна бела насмевка е специјално формулирана и докажано дека не содржи болка и не предизвикува чувствителност – дури и за оние со чувствителни заби. Продира длабоко под површината на забите за да го избели обезцветен и жолт дентин пронајден под емајлот за да испорача вистинско белење на забите од The ​​Inside Out – Исто како што се наоѓате кај Стоматологот. 20-минутна бела насмевка користи технологија на стоматолог со лесна терапија во секое време и на секое место. Тоа е комплетен комплет за белење на заби што ги осветлува забите до 8 нијанси за 1 лесен и безбеден третман од 20 минути.

ЕДНОСТАВНО УПОТРЕБА – Прво нанесете третман со витамин „Е“ со вклучените специјални брисеви, наполнете го ЛЕД забрзувачот за светло со гел за белење и вметнете во устата, вклучете го LED-светлото во паметниот телефон и уживајте во моќта на белење дома или додека сте во движење. Вграден е во мин. 20 мин. Автоматски тајмер и 16 LED светла за забрзување за да се забрза белењето. Професионална технологија за терапија со светлина дома или каде и да ве носи животот.

ГЕЛ за белење – Специјалниот формулиран гел оди на работа веднаш, произведувајќи дејство на кислород што помага да се распаднат молекулите на дамките заедно со ЛЕД-светлината за да се забрза процесот сè побрзо. Сигурно вклопениот послужавник за уста нуди врвна стабилност и покриеност за обелување на целата ваша насмевка – горни и долни предни и задни заби. Getе го добиете нашето Пенкало за белење, само четкајте го специјално формулираниот гел за дополнителна моќ на белење и за одржување на вашиот нов побел изглед, користете LED светло за забрзување откако ќе нанесете и пенкало.

КОМПЛЕТ ЗА БЕЛЕЊЕ НА ЗАБИ, БЕЛА НАСМЕВКА 20 МИНУТИ – Исполнува комплетно со се што ви треба за квалитетно белење на заби во кое било време и на кое било место.

1 LED светло за забрзување со над 88 лумени моќ на избелување

2 шприцеви гел за белење на заби во претходно полнење

1 пенкало за избелување на заби

4 адаптери вклучуваат Lightning / iOS, Micro-USB / Android и USB Type C и USB

2 брисеви за заштита од непца од витамин Е.

1 прирачник за корисник

МОЌНА ПОРТАБИЛНА ЛЕД СВЕТЛИНА

Двојниот ред на ладни ултра-светли сини LED

диоди го активираат нашиот специјално формулиран гел за забрзано белење на забите.

Карактеристики имаат над 88 лумени за 10x моќност на белење.

КАРАКТЕРИСТИЧКИ 4 адаптери

4 адаптери молња / iOS, микро-USB / Android и USB тип C и USB

Вграден автоматски тајмер

Вграден е во мин. 20 мин. Автоматски тајмер.

Автоматски ќе ја исклучи единицата по 20 минути.

1

2

3

4

Чекор 1 Брис од витамин Е.

Заштитете ги усните и непцата со дадени брисеви од витамин Е,

Чекор 2 Послужавка за уста Surefit со LED светло

Користејќи го шприцот Гел,

Нанесете го гелот на горниот и долниот дел од садот за уста.

Приклучете го LED светлото за

забрзување кабел за напојување во извор на енергија,

како компјутер или мобилен уред.

Чекор 3 Започнете да ги избелувате забите

Ставете го садот за уста во устата и грицкајте нежно.

Притиснете го копчето за вклучување

на Вклучено на LED-сијалицата за забрзување да започнете

со белење на забите.

Светло за забрзување на ЛЕР е професионално

дизајнирана да го подобри процесот

на белење за време на траењето на сесијата за белење

.

Чекор 4 Пенкало за избелување на заби

За да се постигнат оптимални резултати,

препорачливо е да користите пенкало

за избелување на забите еднаш дневно.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “20 минути бела насмевка”

Your email address will not be published.