ПОПУСТ!

200CC мини греач на восок + гратис восок

ден699

-42%

ДЕПИЛИРАЈТЕ ГИ ОВИЕ БИКИНИ ОБЛАСТИ НА СВОЕТО САМ СЕБЕСИ !

Затоплувачот на wax њаџпогоден и за професионалци за убавина и за домашни корисници. Постигнете висококвалитетни резултати за неколку минути во удобноста на вашиот дом или салон. Неговата компактна големина и лесниот дизајн значат дека е исклучително пренослив и лесен за транспорт.

Овој грејач на вакс восок е совршен и за мажи и за жени и е идеален за бикини зона, грб, нозе, раце, лице, веѓи, пазуви, брада и сите други области со несакана коса.

Овој Восок затоплувач доаѓа со убав пакет, тој е толку добар подарок за вашето семејство и пријатели да ги отстранат несаканите влакна.

Неверојатни квалитетни салонски третмани за отстранување на влакна од депилација со ленти до бикини и бразилска депилација погодно дома. Компактната големина обезбедува совршена преносливост и лесно може да се смести во секој куфер.

Предности:

Компатибилен со сите восочни типови – овој грејач за восок е компатибилен со сите видови восок вклучувајќи восочни монистра, тврд восок, парафински восок, топол восок, крем восок и лентен восок за безбедно, ефикасно и лесно отстранување на влакната за неколку минути.

СИСТЕМ 2-во-1 со отстранлив  – внатрешното тенџере со силно отстранување држи до 500 ml восок и се чисти исклучително лесно. Едноставно подигнете го нагоре користејќи ја прицврстената рачка за безбедно и ефикасно отстранување на стопениот восок. Доколку сакате да користите калај восок, можете да го ставите калајот директно во потопло восок без внатрешниот сад.

ПРИМЕНУВАЧКА КОНТРОЛА ЗА ТЕМПЕРАТУРА – Термостатски контролираниот температурен бирач ви дава целосна контрола на топлината бидејќи на различните видови восок потребни се различни температури за да се стопат. Ова осигурува да ја достигнете оптималната температура потребна за топење на кој било вид восок. За ваша безбедност, WaxStar има и заштита од прегревање.

Заштеда на пари и време – грејачот за восок ви нуди неверојатен третман за отстранување на влакна како во салон со лесно и брзо работење, помагајќи да заштедите време и пари.

Про Seeирна обвивка и кофа за отстранување на облоги – Про Theирниот капак генерира топлина на восокот, забрзувајќи го топењето на восокот и спречувајќи ја загадувањето на восокот од прашина. Кофата со рачка на кофата што може да се отстрани, исто така ви помага лесно да го исчистите восокот без да капе.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “200CC мини греач на восок + гратис восок”

Your email address will not be published.