ПОПУСТ!

2X Лумбарна подлога за поддршка на грбот за седиште во автомобил,канцелариски стол

ден499

-55%
  • Дизајн на монистра за масажа – Дизајнот на монистра за масажа ќе ве задржи удобно, лумбалната поддршка за решетката за канцелариски стол обезбедува удобност и добра поддршка на долниот дел на грбот. Нема непријатни болки во грбот.
  • Дизајн на мрежи што можaт да дишат- Поддршката за лумбален автомобил застанете на вашиот грб ладен со постојан проток на воздух од проветрената мрежа.
  • ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН – Почувствувајте врвен комфор во вашата канцеларија и кујнски столици дома или на работа. Погоден за автомобилско седиште, седиште за камион, инвалидска количка, авион, кауч! Тоа е преносна и мала поддршка на ортопедската мрежа за назад ви овозможува да најдете дополнително блаженство кога патувате.
  • Лумбална поддршка за вашиот избор – Новата поддршка за задниот дел од седиштето за 2021 година е најдобриот избор за вас. Чувајте го вашиот секојдневен живот поудобно!

Поддршка за лумбална за кола и канцелариски стол

Погледнете го задниот дел, елегантен дизајн! Поддршка за лумбална направете ја внатрешноста на вашиот автомобил елегантна!

Нова поддршка за автомобил за назад во модел 2021, поддршка на лумбалниот стол за вас!

Карактеристики: Постои за седиште во автомобил, седиште за камион, инвалидска количка, авион, кауч ✓Душачки и удобен материјал design Дизајн на зрнца за масажа , нови, силни ленти

Спецификација: -Големина: 13,79 * 12,6 инчи -Боја: црна -Пакет Вклучува: поддршка за лумбален заден автомобил * 1 ЕЕЗ

Поддршката на задното седиште за автомобил со здрав материјал ќе го одржи вашиот живот здрав, дури и вие и вашето семејство, исто така и вашиот прекрасен автомобил!

Нема повеќе да имате лубарна болка!

Дизајн на монистра за масажа

Еластично јаже

Дизајн на мрежа што дише

 седиште во автомобил

 го намалува несаканиот притисок

столче за канцеларија

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “2X Лумбарна подлога за поддршка на грбот за седиште во автомобил,канцелариски стол”

Your email address will not be published.