ПОПУСТ!

3 секунди печат за веѓи – Совршени веѓи со природен изглед во секунди | Отпорен на вода

ден470

-52%

Сакате брзо да се ослободите од веѓите, но мразите да трошите време и напор? Fleekin ™ Инстант стилист за веѓи ќе ви помогне веднаш да направите веѓи!

 • Тоа е природно и за само неколку секунди! Печат може да се прилагоди за да се смени обликот на лакот на трите модели на веѓи. Прилагодете ја бојата на кожата и косата со поприродни, беспрекорни веѓи на различни омбре нијанси кои му даваат мазна пудра со 5 бои.

 • Запечатувачот за веѓи е водоотпорен, 100% безбеден за кожата и не треба да се грижите за отстранување на шминката за време на летните активности или состаноците.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Флик на секунда
  Стилист создаде веѓи за само една секунда!

 • Омбре комбинација на бои
  Секој сет за веѓи е повеќе помеша, природен изглед на веѓи со посветена омбре комбинација на бои.

 • Прилагодливи агли
  На пример, прави, стрмни, високи сводови погодни за создавање различни стилови на веѓи
 • Лесен за нанесување, мазен прав
  Само нанесете прав за веѓи на печатот на веѓите и нанесете ги на веѓите природно, како и секоја шминка.
 • Вода
  Ова ја елиминира потребата да се предвиди шминката за време на летните активности или состаноците без да се грижите

 • Безбедно
  за кожата Оваа состојка е безбедна за кожата без алкохол и латекс

  Опис:

  Материјал: Таик, мика, магнезиум стеарат
  Тежина: 28гр

  ПАКЕТ ВКЛУЧУВА:

  1 x Fleekin ™ директен печат за веѓи
  1 x Двобоен сет за веѓи

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “3 секунди печат за веѓи – Совршени веѓи со природен изглед во секунди | Отпорен на вода”

Your email address will not be published.