ПОПУСТ!

35°C термоизолирани чорапи

ден470

-49%

!🔥 Користи специјализирана технологија за ткаенина развиена за воздухопловната за да создаде меки, лесни чорапи што ги одржуваат вашите стапала топли и суви во секое време. 🔥

Направен со алуминизирани конци ткаени во дише, плетена ткаенина, овој производ е идеален за екстремни услови од фрлање лопати од снег до зимски спортови, а исто така е доволно тенок за да се носи под обични чорапи или со обувки.

КАРАКТЕРИСТИКИ:


🔥ТОПЛИ И ЗДРАВИ:
Одржувањето топли стапала помага рамномерно да се распредели топлината на вашето тело, па затоа е важно да инвестирате во добар пар термални чорапи. Нашите чорапи имаат ефикасна топлинска изолација.

🔥ТЕХНОЛОГИЈА НА ВОЗДУШНА ткаенина: Овој производ е дизајниран од Aerospace Fabric Technology подобрена е со ткаени алуминизирани влакна за да ви помогнат да ги одржувате вашите стапала топли и удобни на студ.

🔥УДОБНИ И КОЗИ: Овие чорапи се меки на допир, обезбедувајќи кадифен перниче за вашите стапала. Носете ги низ дома и уживајте во целосна удобност со овие термални чорапи.

🔥ОДЛИЧНИ ЗА НАДВОРЕШНИ УПОТРЕБИ: Носете ги овие чорапи за време на активностите на отворено, како што се лов, кампување, планинарење или фрлање лопати на снег. Спојте ги со вашите зимски чизми за крајна удобност.

🔥ОСТАНЕТЕ СУВИ ОВАА ЗИМА: Овие производи ќе ги одржат вашите стапала топли и суви среде снежно време. Тие ја задржуваат топлината, а сепак се лесни и дишат, така што вашите стапала нема да се потат.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

Материјал: Алуминизирани влакна
Големина: слободна големина
Боја: црна / лимонова жолта / кралско сина / црвена / кафе / розова црвена / флуоресцентно зелена
Тежина: 65 g

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА:

1 x 35°C термоизолирани чорапи

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “35°C термоизолирани чорапи”

Your email address will not be published.