ПОПУСТ!

4во1 електричен спирализатор за зеленчуци

ден1100

-45%
  • 4-во-1 електричен зеленчук Спирализатор Намалување на времето за подготвување до 75%!
  • Ултра-остри ножеви од не’рѓосувачки челик што можат да се заменуваат – тенки, дебели, ленти и парчиња
  • Моќен мотор со голем вртежен момент автоматски
  • Spiralizer зеленчук Голем контејнер со капацитет од 2 кварта
  • Додатоци и додатоци безбедни за миење садови

Претворете ги зеленчуците во вкусни здрави оброци!

Електричниот спирализатор што веднаш го претвора свежиот зеленчук во вашите омилени оброци – Брз! Тајната е ултра-остри сечила од не’рѓосувачки челик и моќен ротирачки мотор што лесно прави здрави шпагети и други свежи јадења во големина на семејството! Veggetti Power доаѓа со четири заменливи сечила, секој за ваш избор на густи жици, тенки жици, сечење лента и резач! Само ставете и притиснете за спирализатор на зеленчук во вкусни тестенини веднаш! Тоа е најбрзиот, најлесниот начин да направите насипи од тиквички – брзо и лесно! Нема отпад! Без хаос! Со само едно притискање на копче можете да создадете тестенини од зеленчук, салати од зеленчук, пржени компири, зелена салата, кадрава помфрит и повеќе! Овој зеленчук-спирализатор ви овозможува лесно да внесувате повеќе зеленчуци во вашата исхрана. Тоа е одлична здрава замена за тестенините! Без глутен! Ниско-хидрати! Нискокалорична! Одлично работи со тиквички, тиква, моркови, краставици, компири и повеќе! За неколку секунди, ќе имате совршени тестенини исечени на спирала, кои целото семејство ќе ги сака!

4 сечила од не’рѓосувачки челик

Лента од лента

Сечење на сечилото

Дебело спирално сечило

Тенка спирална нож

Прави совршен:

Здрави оброци во големина на семејство

Веги тестенини

Веге салати

помфрит


 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “4во1 електричен спирализатор за зеленчуци”

Your email address will not be published.