ПОПУСТ!

430 Сецкац на торта од нерѓосувачки челик

ден550

-50%

Нема на залиха

430 Сецкац на торта од нерѓосувачки челик🎂

🤤🍰За да ја користите волшебната алатка за сервирање торта, едноставно исечете ја со притискање надолу од врвот на тортата, притиснете некогаш толку малку за да го фатите парчето и лесно префрлете го парчето торта на чинијата. За се е потребно само едно брзо движење, без потреба да се балансира на вилушка или нож.

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

  • Големината е 25х4,8х4,4 см. Направено од нерѓосувачки челик 430, совршено за сечење торта, пита, колачи, итн. Страничните страни на тортата се прилично стабилни, бидејќи се сечат и се цедат за сервирање.
  • Овој сервер за торти е полесен за употреба од традиционалните сервери за торти. Тоа го прави сечењето и сервирањето одеднаш, така што ќе го намалите времето на хостинг на половина. С All што треба да направите е да го притиснете серверот за торта преку вашиот десерт, нежно притиснете го за да го подигнете парчето на местото. Ставете го на чинијата и малку пуштете го на серверот за да го отстраните.
  • Нема повеќе деца кои се жалат дека некој добил поголемо парче од нив и нема повеќе луѓе што гледаат на парчето еден на друг на масата. Сега секој добива иста големина и форма на десерт. Не само што ги прави сите среќни на масата, туку прави да изгледате како професионална водителка и сервер.
  • Напредниот дизајн на едната рака за сечење торта служи поефикасно и со помали проблеми отколку да користите машина за сечење и вилушка-и ќе има помалку прибор за чистење потоа.
  • Сервер за торти. Погоден за сите колачи, и повеќето колачи и други десерти. Безбедно за машина за миење садови.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

Материјал: 430 нерѓосувачки челик

Тежина: 100гр

Големина: 25х4,8х4,4 см

ПАКЕТ ВКЛУЧУВА:

1 x 430 за сечење торта од нерѓосувачки челик

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “430 Сецкац на торта од нерѓосувачки челик”

Your email address will not be published.