ПОПУСТ!

BELLA BROW – Пенкало за веѓи со прецизен апликатор

ден470

-57%
  • Дали сакате водоотпорно, долготрајно, природно изгледање 3D пенкало за тетоважа на веѓи?

  • Нашето пенкало за веѓи е најдобриот избор да бидеме шармантни.

ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Создадете природен 3Д изглед: долготраен и не е лесен за дамки, одржувајќи ги веѓите фини во текот на денот. Со мастило за брзо сушење, можете да ја одржите вашата шминка во траење од 72 часа. Течниот молив за веѓи е погоден за фитнес, пливање, трчање, возење велосипед, шопинг итн.

 

  • Анти-валкан и водоотпорен молив за веѓи: Моливот за веѓи има функции на боење, обликување и полнење на веѓите. Долготрајниот молив за веѓи со природна формула може да осигура дека веѓите брзо се сушат и траат цел ден, а нема да бидат обоени или избледени од пот, дожд, па дури и спортови на вода.
  • Уникатен и иновативен дизајн: ергономски дизајн, врвот на моливчето за веѓи има четири агли. Постепено оцртувајте ги контурите на веѓите на лицето за да изгледа многу природно, со поцелосни и подебели веѓи.

  • Едноставен за употреба молив за веѓи: И на почетниците и на професионалците им се допаѓа моливот за веѓи, затоа што не треба да го сече моливот за веѓи, само извадете го пенкалото, исцртувајте ги контурите на веѓите директно на кожата, а потоа рамномерно обојте заедно со обликот на внатрешните веѓи.
  • Лесно отстранување: Бојата на молив за веѓи лесно се отстранува со средства за отстранување шминка или бришења за отстранување шминка, а нема остатоци, моливчето за веѓи е безбедно и удобно.

МЕТОДИ НА КОРИСТЕЊЕ

SPECIFICATIONS

СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ
  • Молив за веѓи со четири вилушки × 1
СОСТОЈКИВ
  • Вода / пропилен гликол

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “BELLA BROW – Пенкало за веѓи со прецизен апликатор”

Your email address will not be published.