ПОПУСТ!

Bestway Базен за пливање 3,66м x 76см

ден6500

-31%

Бествеј  базен за да се релаксирате во овие жешки денови

Откријте совршен базен за вашето семејство во колекцијата Bestway Above Ground Pools, Без разлика дали барате базени за брзо поставување базени или базени со метална челична рамка, ние го имаме решението во Bestway.

Ви го претставуваме базенот Bestway Fast Set Pool

Брз и лесен за составување

Можете да ја забавувате летото да имате базен без целата работа и одржување. Само изберете рамнинска површина, надувајте го горниот горен прстен, наполнете го базенот со вода и ќе се прскате за кратко време!

Базенот е совршена големина за децата да пливаат и да бидат безбедни, како и за возрасните да се дружат и да се разладуваат.

easy to store in winter summer swimming pool

Материјал на Тритех

sидовите на базенот Tritech обезбедуваат структурен интегритет потребен за блаженството на вашиот двор. Два слоја на траен ПВЦ закопчуваат густ слој од полиестерска мрежа. Резултатот е силен, но сепак лесен материјал.

Топ прстен на надувување

Надувајте се со горниот прстен со пумпа за воздух (не е вклучен) и пополнете ја основата на базенот со вода. Надворешниот ѕид ќе се подигне кога базенот се полни. Осигурете се дека тлото е рамно, во спротивно водата може да се излее.

Не се потребни алатки

Лесно се собира за само 10 минути со 2-3 лица и не се потребни дополнителни алатки.

Лесно се чува

Контролниот вентил на проток го прави полнењето или одводот на базенот предвреме. Овој базен можете погодно да го чувате за време на месеците вон сезоната.

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Bestway Базен за пливање 3,66м x 76см”

Your email address will not be published.