ПОПУСТ!

Catch Caddy – Преграда/организатор за автомобил

ден370

-66%
 • Во оваа понуда добивате 2 прегради!
 • Catch Caddy e дополнителна преграда за да се пополни просторот помеѓу седиштето на автомобилот и конзолата
 • Спречете ги предметите да паѓаат и секогаш да ви бидат на дофат
 • Ставете ги вашите очила за сонце, монети, кредитни картички, пасош, мобилни телефони, клучеви, цигари, ракавици итн.
 • Одлична изработка и издржлива конструкција за лесно одржување!
 • Една универзална големина која се вклопува и одговара на повеќето места во секој автомобил
 • Достапен во црна боја
 • Димензии: 35 см х 12 см
(3 преглед од клиенти)

Ставете крај на изгубените предмети во автомобилот!Заборавете ги иритирачките моменти кога нешто ви треба за време на возењето и не можете да го најдете!

Направете си ред во колата и не губете време додека возите со организаторот Catch Caddy.

Catch Caddy е организатор за во автомобил со кој ќе создадете ред, а и ќе ги најдете вашите потребни нешта во вашиот автомобил брзо и лесно!
Ни се случило на сите нас додека возиме да ни падне телефонот, клучевите, ситните парички или нашите очила некаде помеѓу седиштата. Следува потоа барање по подот, кое создава нервоза, а понекогаш и не го наоѓаме она што ни паднало.
Но, добрата вест е дека и за овој проблем е измислено решение, а тоа е – Catch Caddy!
Всушност, не мора да испуштате нешто за да имате корист од ова преграда. Дури и пред почнете да возите, можете да ги вметнете во него сите овие потребни помали работи за кои што никогаш не сте можеле да најдете место во вашиот автомобил.

Catch Caddy е специјално дизајниран за просторот помеѓу седиштето и рачката на менувачот на конзолата. Само ставете го таму и нема да имате повеќе проблеми. Catch Caddy ќе го фати сето она што паѓа во него, па дури и додека возите.
Оваа дополнителна преграда/организатор е одлична работа не само да го пополни јазолот помеѓу седиштето и менувачот и да спречи да паѓаат предметите низ пукнатината помеѓу вашето седиште и централната конзола, туку создава дополнителен простор за складирање на сè што ви е потребно додека возите и да ви е на дофат!

Фаќач за џеб за седишта дизајниран да фаќа предмети пред да паднат, да запре одвлекување внимание, да создаде складирање и да ги чува предметите на дофат на раката

Инсталира за неколку секунди: едноставно лизнете го фаќачот за седишта за автомобили помеѓу седиштето и конзолата и неговиот флексибилен дизајн, одговара на повеќето, го исполнува празниот простор

Стоп за одвлекување на вниманието: Помага во спречување на опасно одвлекување внимание

Запира капки: фаќа сè во ракавот, а потоа се лизга веднаш, така што е лесно да се поврати

Создава складирање: создава дополнителен простор за складирање како организатор на автомобили, чувајќи ги предметите на дофат на раката

Seat Pocket Catcher останува на место кога седиштата се поместуваат назад или напред.

Практично е невидливо да одговара на која било боја на ентериерот и е ултра издржливо и се мие – измијте со вода и сапун

 

3 reviews for Catch Caddy – Преграда/организатор за автомобил

 1. Зоран Бошески

  како голем паричник одлично од кога го земав од кај вас не ми се изгубат во кола ни телефон ни ништо повеке многу задоволен сум

 2. Blerim Saliu

  sum gi kupil kaj vas pred nekolku nedeli i brza posta imate i kvalitetni produkti sakam pak 2 para da gi naracam za brat mi ako moze ve molam

 3. Amar Qazimi

  ejjj super vo mercedesot mi se kombinira plus veke ne mi izgubat nestata rahat glava imam

Додади препорака

Your email address will not be published.