ПОПУСТ!

Flawless Body – средство за отстранување на влакна на телото

ден570

-48%

Flawless Body вкупно средство за отстранување на влакна на телото

Со 2-во-1 ЕЛЕКТРИЧЕН БРИЧЕР

Отстранувањето на влакна за жени помага при прилагодување на бричење на лицето, рацете, нозете, телото, пазувите и бикини линиите и сл. За неколку минути без остатоци. Мулти-функционално отстранување на влакна, вклучувајќи глава за отстранување на влакна на лицето и глава за сечење коса на телото.

БЕЗБЕЛНО И ХИПОАЛЕРГЕНСКО ЕЛЕКТРИЧНО ОТСТРАНУВАЕ НА КОСАТА

Електрично средство за отстранување на влакна за жени кои користат пловечка фолија и хипоалергично сечиво од не’рѓосувачки челик помагаат да се постигне блиско, но безбедно и удобно бричење без болка и иритација, дури и за чувствителна кожа.

БЕЗБЕДНО СУВО И ВЛАЖНО БРИЧЕЊЕ

Водоотпорниот дизајн го прави безбеден за употреба дури и во бања или туш. Дизајнот на главата за бричење што се одвојува и долгата четка за чистење го прават овој тример за коса лесен за чистење. Нема повеќе пресеци, посекотини и иритација, нежно ја отстранува несаканата коса.

МИКРО УСБ БРЗО ПОЛНУВАЕ

Безжичен брич за коса на полнење со вградена литиумска батерија. брзото полнење од 2 часа ви овозможува 50 минути време за бричење, преносно и погодно за патување. полнење преку компјутер, енергетска банка или директна врска, итн.

Секој брич за суво тело на Flawless Body е со заштитно тело и додатоци за тримери, четка за чистење и кабел за полнење

Овој револуционерен сув брич за отстранување на влакна е совршен за вашите најчувствителни области како што се вашите бикини, пазуви, колената и глуждовите. Нема засеци или иритација обично предизвикана од бричење со брич

Вградените ЛЕД-светла го олеснуваат видувањето, а машината за бричење може да се користи и во двете насоки, што го прави ултра лесен за употреба

Секоја единица се полни, што ја прави ваш совршен жилет за патување: безжичен и пренослив

Како и кај сите беспрекорни средства за отстранување на влакна, телото е обложено со 18к злато, што го прави хипоалергично и совршено за сите
типови на кожа.

Пакет вклучува:

1 Единица за тело
1 Тело еднострана глава
1 SensaGuard
2 додатоци за чешел
USB полнач и кабел

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Flawless Body – средство за отстранување на влакна на телото”

Your email address will not be published.