ПОПУСТ!

Freedom Razor Избричи, скрати и рабови со 1 рачка, НАЈНАПРЕДЕН СИСТЕМ ЗА БРИЧЕЊЕ 3-ВО-1

ден1070

-64%

ЕДНА РАЧКА, БЕЗ ОГРАНИЧНИ ОПЦИИ, Со подолгата контурирана рачка, сега можете да го дотерувате целото тело

ВКЛУЧУВА БЕСПЛАТЕН БОНУС:

3 Вклучени чешли за кастрење 2mm, 4mm, 6mm

 • РОТАРНА ГЛАВА
  врти 360 за бричење под кој било агол
 • ИСФРТУВАЊЕ
 • копче за брзо ослободување за исфрлање за лесно ослободување и отфрлање на досадните сечила
 • ВОДООТПОРЕН
  за безбедна употреба во секоја влажна средина
 • ЕРГОНОМСКИ ДРЖАЧ
  обезбедува сигурно ракување без лизгање дури и кога е влажно
 • МОЌЕН ТРИМЕР
  бара 2 AAA батерии (не се вклучени)
 • ДВОСТРАНИЧНО НОЖИВО
  сечило за тример за прецизно отсекување

 • ОДЛИЧНО и за жените , можат да користат Freedom Razor?

 • Да, жените можат да користат Freedom Razor особено за отстранување на несаканите влакна од чувствителните области на телото и нозете.

 • Напреден систем за бричење 3-во-1 – машина за бричење, тример и раб, сите во една рачка
 • Копче за брзо ослободување за исфрлање за лесно ослободување и отфрлање на досадните сечила
 • Вграден, напојуван тример за коса, со вртење, двострано сечило за прецизно потстрижување и рабови
 • Вклучува 3 тример чешли – 2, 4 и 6 мм
 • Компактната големина го прави идеален за патување
 • Водоотпорен
 • Вградениот тример за коса бара 2 x AAA батерии (не се вклучени)
 • Freedom Razor доаѓа со долга, ергономска, контурирана рачка за држење која обезбедува дополнителна моќ за најблиското можно бричење и ракување без лизгање дури и кога е влажно. Уникатниот адаптер со повеќе сечила се ротира за 360° за да собере над 40 вообичаени марки на ножеви, давајќи ви слобода да се закачите, а потоа да се бричите користејќи ја вашата омилена марка за бричење. А вградениот тример за коса со напојување, со двострано сечило, ќе ги скрати влакната на вашето лице до совршена должина и прецизно ќе ги обраби вратот, бакенбарите и брадата.

 

 • БРИЧЕТЕ СЕ со вашите омилени сечила за бричење
 • ИСКРЕТЕТЕ ги влакната на лицето до совршена должина
 • ИЗВРШЕТЕ го вратот, бакенбарите, мустаќите или брадата до совршенство

 • Се вклопуват  со над 40+ марки на сечилото за бричење

Вашиот пакет Freedom Razor ќе вклучува:
• 1 Универзална рачка со вграден тример, Freedom Razor
• 3 фризури – 2, 4 и 6мм
• 1 четка за чистење

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Freedom Razor Избричи, скрати и рабови со 1 рачка, НАЈНАПРЕДЕН СИСТЕМ ЗА БРИЧЕЊЕ 3-ВО-1”

Your email address will not be published.