ПОПУСТ!

Handy Brite – Безжично, ЛЕД работно светло

ден670

-39%

Практична светлина

Ултра-светлата, безжична ЛЕД работна светлина е компактна и мала тежина и обезбедува светлина каде што ви треба.

Зошто да се борите со кабли и обемни работни светла? Практична и светла е неверојатната безжична LED работна светлина која овозможува брзо и лесно осветлување насекаде. Ова светло  има кука за вртење што ви овозможува да ја обесувате, магнетна основа што прицврстува секоја метална површина и широка основа да стојат на рамни површини.

Ултра-светли LED диоди обезбедуваат 500 лумени за да можете да видите каде што треба. Handy Light е компактен, лесен и најдобро од сите е безжичен за да можете да го понесете заедно и да го користите насекаде.

Одлично за поправки на автомобили, поправки на водовод, кампување, гаражи, бараки и многу повеќе.

Не оставајте во темница Практичната светлина е совршена светлина за итни случаи за време на прекин на електричната енергија!

Карактеристики:

Рачно светло без раце
Магнетна основа
Ултра-светли LED диоди – 500 лумени
Безжичен
Кука за вртење
Компактен дизајн

Спецификации:

Користените батерии 3AA не се (вклучени).
2.83 “x2.13” x8.35 “

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Handy Brite – Безжично, ЛЕД работно светло”

Your email address will not be published.