ПОПУСТ!

HD Засилувач за проширување на екранот 3Д на мобилен телефон

ден370

-66%
 • Лупа за екран: Најновиот лупа за екран на мобилен телефон, најновиот дизајн, со користење на оптичка технологија за зумирање со висока резолуција, може да го постави приказот на екранот на мобилниот телефон 3-5 пати, за подобро прегледување и искуство
 • Засилувач на екранот за мобилен телефон: Најнов стил, лупа за извлекување, спречете гребење на екранот, користете поудобно, направете го екранот на мобилниот телефон поголем, екранот е подинамичен, лесен за употреба, мала тежина, лесен за носење, ултра-тенок кога е преклопен.
 • 3D HD засилувач на екран: HD вид, заштита од зрачење, без напојување, 3Д визуелно уживање, спречува визуелен замор
 • Проектор за мобилен телефон: различно искуство, различно уживање, ефикасно спречуваат зрачење генерирано од мобилниот телефон да му наштети на човечкото тело.

Најдобро време за прикажување досега! Донесете филмови од МАЛ ТЕЛЕФОНИЧКИ ЕКРАН на 3D КИНАЛИТЕТЕН ЕКРАН со HD засилувач на мобилен телефон што може да се преклопи!

Се одликува со напредна технологија HD, овој засилувач го зголемува екранот на вашите уреди без замаглување / изобличување.


Ефикасно олеснете го визуелниот замор и непријатност што доаѓа од продолжено фокусирање на мал екран. Гледајте филмови удобно и добијте искуство со квалитет на кино сега!

карактеристики:

 • 2X екран со квалитет на кино
 • Зголемете го и дуплирајте го екранот на телефонот за оптимално искуство со гледање / играње на филм на зголемениот екран.
 • Не се потребни дополнителни алатки
  Не бара батерија или дополнителна USB-врска. Едноставно уживајте во шоуто!
 • HD зголемување
  Нанесете напредна оптичка технологија HD и го користите акрилниот освежувач за да го зголемите екранот јасно без замаглување / изобличување.

  Гледајте удобно
  Намалете ја непријатноста и визуелниот замор предизвикан од долгорочно фокусирање на мал екран. Исто така, понудете заштита од зрачење за да избегнете продолжено гледање на екранот да ви го оштети видот.
  Широко компатибилен
  Ставете го вашиот телефон до држачот на телефонот без ограничување на големината. Одговара на сите паметни телефони, вклучувајќи iPhone, Samsung, LG итн.

 • Без раце и склопувачки
  Погодно за носење со преклопен дизајн. Нема потреба од полнење на зголемувачот на екранот бидејќи не бара батерија.
 • Спецификации:

  Материјал: ABS пластика, 3Д екран
  Големина: 28,5 х 18,7 х 1,1 см (екран од 12 “)
  Бои: црвена, црна, бела

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “HD Засилувач за проширување на екранот 3Д на мобилен телефон”

Your email address will not be published.