Kерамичка инјекциска смеса и маркер за плочки

НЕ ОТСТРАНУВАЈТЕ ГО МАЛТЕРОТ – РЕНОВИРАЈ ГО!

Променете ја или ажурирајте ја нејзината боја и направете кој бил под од плочки, маса или ѕид да изгледа сосема ново.

Нашето Magic Grout Pen има полесно и побрзо објаснување во прави линии на инјекциска смеса за прекривање на мувла и тешки дамки . Плакарот на секој чувар треба да го има при рака.

Пенкалата Magic Grout се одличен начин да ја промените бојата на вашата инјекциска смеса!

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • брзо сушење
  • Водоотпорен
  • Постојано на повеќето површини
  • Нетоксичен
  • Без мирис
  • Ги покрива сите дамки од инјекциска смеса
  • Зафат кој не се лизга, удобност
  • Антибактериската формула убива мувла и мувла

СПЕЦИФИКАЦИИ:

Тежина на пакувањето: 0,100 kg
Големина на пакувањето: 10 x 10 x 10 cm

ПАКЕТ ВКЛУЧУВА:

1x Magic Grout Pen

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Kерамичка инјекциска смеса и маркер за плочки”

Your email address will not be published.