ПОПУСТ!

Mини фасцијален пиштол за масажa

ден1100

-63%

Лекувајте болката и заморот во мускулите веднаш со напон!

  • Прилагодлив интензитет – Оваа рамка за мултифункционална алатка за масажа има 3 нивоа на јачина на брзина, што ви овозможува да добиете соодветна и соодветна количина на притисок за да ја ослободите болката во мускулите.
  • Тивка алатка за масажа – Користете уникатна технологија Quiet Glide со мотор со голем вртежен момент и три подесувања за прилагодлива брзина што овозможуваат 3, 200 удари во минута.
  • Ја ублажува болката во мускулите – Помага при ублажување на мускулната болка и вкочанетост со 4 заменливи додатоци на главата. Промовира циркулација и го подобрува опсегот на движење и помага да се забрза загревањето и закрепнувањето.
  • Батерија на полнење – Литиум-јонска батерија на полнење (до 4 часа употреба на полнење).
  • Лесен – лесен (2 кг), ергономски и лесен за употреба за само-миофацијално ослободување.

МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНА ТЕРАПИЈА НА МУСКУЛИ – Моќен преносен перкусивен масажер обезбедува брзи, концентрирани пулсирања во меките ткива на телото за зголемен проток на крв, брзо олеснување на болката, нежно истегнување и скратено време на опоравување.

ОПОЛНУВА &Е И ОСЛОБОДУВАЕ НА ЦЕЛОТО ТЕЛО – Разновидни карактеристики на пиштолот имаат 3 прилагодливи брзина / фреквенција и 4 совети за глава со заменлива гума за насочување на точките на притисок на вратот, грбот, телето, ногата, рамото, колкот и многу повеќе.жСУПЕР ТИХНОЛОГИЈА НА МОТОРОТ СУПЕР – За разлика од претходните алатки за удирање, нашата обезбедува ист моќен комфор и олеснување без да го одвлекува вниманието од бучавата; Совршен за мажи и жени спортисти, бодибилдери, тркачи, пливачи и кревачи на тегови.ОПТИМАЛНО ГОЛЕМИНА ЗА ДОМ ИЛИ ГИМ – Мал, компактен уред ја комбинира секоја машина во еден рачен систем! Заменете ја вашата топчеста топка, Месете стол од шиацу, масажа за масажа и масажер за компресија одеднаш!

  • [Супер тишина]: Новиот мотор М3 е ултра тивок и е само 20db!
  • [Четири различни глави за масажа]: Топката, „У“, Пинот и рамната глава
  • [Брзо полнење]: Масажерот е опремен со високо-квалитетна литиумска батерија од 2000mAh што трае до 8 ЧАСА! Доаѓа со кабли за полнење.

Пиштолот за масажа е вистинско чудо од оружје за мускулни проблеми, напнатост во мускулите и болка во работата или држење на телото во грбот, вратот или рамената.

Но, пиштолот за масажа е исто така совршена поддршка за бутовите, стапалата или телињата.

Со стапка на повторување до 3200 удари / минута, генерира толку многу сила што брзо ја ублажува длабоката болка. Пиштолот за масажа може да ја олабави заглавената фасција и да ви помогне да ја подобрите вашата подвижност.

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Mини фасцијален пиштол за масажa”

Your email address will not be published.