ПОПУСТ!

SATAGOOD 1/2 24 парчиња хром ванадиум клучеви

ден1690

-34%
  •  Изработен од висококвалитетен хром челик ванадиум, одлична изведба на отпорност на абење, целосно зацврстени и издржливи 24 парчиња вклучува колекција од најпопуларните приклучници, ротирачки камен и др.Клучот со рекет може да ја прилагоди позитивната и негативната насока, лентата за проширување додава должина и универзалниот спој ви дава подобар агол во ограничен простор.
  •  Се користи за затегнување или олабавување, применливо за повеќето завртки, навртки, завртки за одржување на автомобилски, механички, мотоцикл и така натаму.
  • Совршен за мајстор, сервисер, фабрички техничар, градежни работници, механичари, продавници за каросерија, исто така одлична алатка што треба да ја имате дома, гаража и работилница.

SATAGOOD 24 парчиња 1/2 инчи. ротирачки хромиран ванадиум со карапет

ИНФОРМАЦИ:

 SATAGOOD 4 Сет алат 24 парчиња Алатки Комплет алатки Рачна алатка алатка за поправка на рацете алатка автоматска алатка автомобилска алатка Сет на алати во собата на алатки

Што има во кутијата: 18 парчиња (6-точка Шестоаголен приклучок) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32мм 1 пар. x Ротари рекет 1пар. x Бар-прекинувач 1 пар. x Лизгачка рачка 2 парчиња x Лента за продолжување (250мм и 120мм) 1 пар. x Универзален спој 1 пар. x Кутија за складирање на црно метал

Материјал: хром ванадиум

Боја: црна

Големина на производот: (Д) 50мм х (Ш) 440мм х (В) 200мм

Тежина на производот: 4,8 кг

Големина (должина * ширина * висина): 60мм х 450мм х 210мм

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “SATAGOOD 1/2 24 парчиња хром ванадиум клучеви”

Your email address will not be published.