ПОПУСТ!

Star Shower Ласерски декоративни светла ,отпорен на вода

ден970

-42%

Ласерски проектор Star Shower Motion Laser Light (за дом и улица)

Чувствувајте се како во светот на светлата! Нов ласерски проектор „Star Shower Motion“.
Направете магичен планетариум со илјадници ѕвезди во вашиот дом за миг, како во комерцијален екран со ласерска светлина со брилијантен професионален 3D ефект.

Ласерско светло за туширање со ѕвезди, може да го трансформира секој дом за миг. Ласерскиот зрак на проекторот ќе додаде илјадници светли ѕвезди низ куќата. Неопходно е да се притисне клучот и илјадници ѕвезди сјаат наоколу! Ѕвездите може да бидат различни.

Уредот има два режима. Доколку сакате, можете да им се восхитувате на зелените или зелените ѕвезди со црвена боја, кои истовремено ќе светат. Наполнете го вашиот дом со илјадници силни светла со системот за ласерско осветлување Star Shower.

Карактеристики:

  • Површина на покриеност: 200 метри квадратни. м
  • Пластика отпорна на влага
  • Боја на проекција: црвена и зелена
  • 4 начини на работа
  • Димензии (ВxШxД): 26,5x19x12 cm
  • Тежина: 655 r

Светилката користи <5mW и има класификација Класа 3R, ИЗГРАДБА ВО СЕНЗОР TAY DITLS S DITS: Сензорот за светло се вклучува ноќе и се исклучува во текот на денот, МОРА ДА БИДЕ 99% PONR ЕЛЕКТРИЧНИ ВО СПОРЕДУВАЊЕ СО ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ . ПРЕСКОКНЕТЕ ЈА МАКАТА СО УКРАСУВАЊЕ: Гледајте како ѕвездите скокаат пред вашите очи или кревајте ги со само едно кликнување на ексклузивното копче за движење.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Star Shower Ласерски декоративни светла ,отпорен на вода”

Your email address will not be published.