ПОПУСТ!

Swifty Sharp Бежичен, моторизиран острилка за ножеви

ден499

-47%
  • Бежичен нож за заштеда на ножеви – Swift Sharp нуди прецизно заострување на моќноста на дел од цената – и е безжично, правејќи го вашето острење полесно како и секогаш.
  • Вградениот водич ги држи сечилата под совршен агол, а под фиоката за собирање се собираат сите метални струготини. Користете го на ножеви за стек, назабени ножеви, ножици за жива ограда и многу повеќе.
  • Овој неверојатен мотор острилка за ножеви вклучува безбедносен слот за различни функции и има отстранлив додаток за сите ваши потреби за острење – големи или мали.

ОПИС

Обезбедете втор живот од вашите ножеви, ножици и други производи за домаќинството со Бежичен нож Штедач – повеќенаменски острилка за ножеви Свифт Шарп. Опремен со камен за острење со професионална оценка, со голема брзина, Бежичен штедач на сечилото – Swift Sharp го враќа работ на жилет на кое било сечило за само неколку секунди, од ножеви до ножици до мали рачни алатки.

Карактеристики:

  • Идеално за ножеви за готвачи, ножеви за резба, ножеви за леб, ножеви за стек, ножеви за сушење, ножеви за филети, ножеви за сирење, сецкачи, ножици, ножици, прецизни алатки и многу повеќе!
  • Работи без кабел и батерија
  • Материјал на производот: АБС + челичен песок
  • Потребни се 4 батерии АА, не се вклучени Сечилото на ротирачки камен од сафир го гради професионалното одделение, со голема брзина
  • Компактен дизајн за лесно складирање Безбеден и лесен за употреба

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Swifty Sharp Бежичен, моторизиран острилка за ножеви”

Your email address will not be published.