ПОПУСТ!

TubShroom Револуционерна Заштитник на Када за одвод на коса 2прч

ден370

-63%
 

  • За разлика од обичните приклучоци што минуваат преку одводот, TubShroom се вклопува внатре, уредно фаќајќи ја косата од очите.
  • Време е за чистење? Едноставно избришете го TubShroom и одете-без груби хемикалии.
  • TubShroom одговара на секој стандарден одвод на када и може да ја фати секоја коса, секој пат.

 

TubShroom – Револуција во заштитата на одводот

Се соочуваме со огромен број предизвици секој ден. Чистењето на запушените одводи, за среќа, повеќе не мора да биде едно од нив-благодарение на TubShroom. TubShroom е затка за када која се вклопува удобно во одводот на кадата за туширање, без напор ја собира секоја коса што се обидува да се пробие низ вашиот ранлив одвод. Тоа е херојот што го заслужувате во вашата бања. Можете да се смирите знаејќи дека TubShroom работи одлично за сите видови на коса- и за луѓе и за миленичиња. Нема повеќе преголеми сметки за водоводџии.

  • Заштедете стотици на скапи сметки за водоводџија
  • Долготрајна, издржлива конструкција
  • Супер лесен за употреба и чистење, вклучете и играјте
  • Изглед што одговара на буквално секоја када
  • Наградувана и патентирана технологија
  • Над 3 милиони канализации заштитени ширум светот

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “TubShroom Револуционерна Заштитник на Када за одвод на коса 2прч”

Your email address will not be published.